Στόχος μας στο Κτηνιατρικό Κέντρο Λευκωσίας ήταν να συγκεντρώσουμε μια ομάδα κτηνιατρικής υγειονομικής περίθαλψης αφοσιωμένης στην παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης πελατών και κτηνιατρικής περίθαλψης. Η ομάδα του Κτηνιατρικού Κέντρου Λευκωσίας επιδεικνύει ασυναγώνιστη δέσμευση στους πελάτες της μέσω της συνεχούς εκπαίδευσης, των τεχνολογικών εξελίξεων στην κτηνιατρική και το πιο σημαντικό, παρέχοντας συμπονετική φροντίδα σε όλα τα κατοικίδια που μας εμπιστεύονται.
Η Κτηνιατρική κλινική Λευκωσίας παρέχει στα κατοικίδια τις ακόλουθες κτηνιατρικές υπηρεσίες
Η Δρ. Αλεξία Γεωργούδη, αποφοίτησε από το Πανεπιστήμιο Κτηνιατρικής στο Κόσιτσε της Σλοβακίας. Έχει πτυχίο Γενικού Ιατρού στη Χειρουργική Μικρών Ζώων- GPCert (SAS) από το International School of Veterinary Postgraduate Studies.
Η Δρ. Γεωργούδη συμμετείχε επίσης σε Μαθήματα Κτηνιατρικής Οφθαλμολογίας (ESAVS), είναι μέλος της ESVO (Ευρωπαϊκή Σχολή Κτηνιατρικής Οφθαλμολογίας) και έκτοτε ασκεί την οφθαλμολογία σε μικρά ζώα.
Η Δρ Κωνσταντίνα Πέτρου είναι απόφοιτος του Πανεπιστημίου Κτηνιατρικών Φαρμακευτικών Επιστημών, Μπρνο, Τσεχία.
Η Δρ Πέτρου συμμετείχε σε πολλά μαθήματα όπως υπερηχογράφημα μικρών ζώων, χειρουργική μικρών ζώων, ακτινολογία και παθολογία. Αυτή την περίοδο παρακολουθεί το πιστοποιητικό πρόγραμμα καρδιολογίας μικρών ζώων στο Πανεπιστήμιο του Λουξεμβούργου.
Λεωφορος Κυριάκου Μάτση 27Γ, Λευκωσία,1082
Τηλέφωνο: 22345111 Email: reception@nicosiavetcenter.com
Δευτέρα: 9:00-13:00 16:00-18:30
Τρίτη: 9:00-13:00 16:00-18:30
Τετάρτη: 9:00-13:00 16:00-18:30
Πέμπτη: 9:00-13:00
Παρασκευή: 9:00-13:00 16:00-18:30
Σάββατο: 9:30-13:00
Copyright © 2021 Nicosia Veterinary Center